Akinator سایتی که نظرات شما رو حدس میزنه

چند روز پیش یکی از دوستانم سایت Akinator رو بهم معرفی کرد کار این سایت خیلی جالبه البته تا وقتی خودم تست نکرده بودم باورم نمیشد .

anikator

کار این سایت خیلی جالبه شما تو فکر خودتون یکی از چهره های معروف رو در نظر میگیرین از بازیگران سینما تا ورزشکاران و مدیران شرکتهای معروف اینترنتی و …

بعد بازی شروع میشه و سایت از شما سوالاتی میپرسه و شما با پاسخ به هر سوال یک قدم به جلو میرین بستگی به شما داره که تا چند تا سوال پیش برید بعنوان مثال من خودم لری پیج مدیر عامل گوگل رو مدنظر داشتم سایت با سوالاتی که ازم پرسید تو شانزدهمین سوال موفق شد حدس بزنه که فرد منتخب من کیه .

تو این سایت شخصیتهای مختلفی وجود دارن همین امروز امتحان کنید سایت جالبی هست .

طرز کار این سایت بسیار جالبه چون با سوالاتی که از کاربران میپرسه بانک اطلاعاتی خودش رو هر روز کاملتر میکنه و همیشه با تغییرات زندگی افراد به روز میشه .

حالا این شما و این سایت Akinator ببینین تا چند تا سوال میتونین جلو برین

 • M.R.M.A.N
  مرداد ۲۷ام, ۱۳۹۳ در ۱۷:۳۱ | #1

  خیلی مسخره است 112 تا سوال پرسیده هنوز نتونسته بفهمه مد نظرم کیه !! همچین گفتی خوبه و تو 16 تا سوال فهمیده فکر کردم واقعی هستش … یه بچه هم بعد از این همه سوال باید میفهمید … کلی از وقتم رو گرفت .

  رضا پاسخ در تاريخ مرداد ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۶:۰۵ ب.ظ:

  دوست عزیز این سایت بر پایه وب تعاملی ایجاد شده و با سوال پرسیدن از کاربرها و جواب های اونها کم کم به نتیجه میرسه ممکنه شما فردی رو انتخاب کرده باشید که در دیتابیس این سایت وجود نداشته باشه .
  و یا اینکه سعی کردین با جواب های اشتباه برنامه رو دور بزنید .
  توصیه میکنم یکبار دوباره امتحان کنید و یک فرد شناخته شده و بین المللی رو انتخاب و شروع کنید .

 • آبان ۲۵ام, ۱۳۹۰ در ۱۳:۴۷ | #2

  خیلی کند است و برای من که اجرا نشد. می‌گوید خسته‌ام و می‌خواهم بروم بخوابم. بامزه است ولی :دی

  reza61 پاسخ در تاريخ آبان ۲۵ام, ۱۳۹۰ ۱:۴۹ ب.ظ:

  ممنون که به هلاچین سر زدین .کمی کند هست اما در کل سایت هوش مصنوعی خوبی داره به نظرم الگوی خوبی برای سایتهای بزرگتر میتونه باشه .

 • فاطمه
  مهر ۲۵ام, ۱۳۹۰ در ۱۳:۴۲ | #3

  من تو این سایت میرم ولی نمیتونم بازی کنم.چون لینک سوالام اشکال داره کامل نمیاد میتونی یه راهنمایی بدی؟ممنون

  reza61 پاسخ در تاريخ مهر ۲۹ام, ۱۳۹۰ ۱:۴۵ ب.ظ:

  سلام خیلی پیچیده نیست وقتی رو play کلیک کنین از شما مشخصاتی رو میخواد بعد وارد بازی میشین اگه سوال رو نمی بینید حتما Flash Player روی مرورگر شما نصب نیست . سعی کنید از فایرفاکس یا کروم استفاده کنید و Flash Player رو هم نصب کنید تا سوالات رو ببینید .

نظر شما چیست ؟

XHTML: شما می توانید از این برچسب ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">